JOGA dla początkujących i zaawansowanych

Rozpocznij swoją przygodę z jogą! Czeka na Ciebie wyjątkowe doświadczenie – połączenie praktyki jogi z seansem w Grocie Solnej.
Nie ważne, czy jesteś początkująca/-y czy doświadczona/-y w praktyce jogi – u nas znajdziesz program odpowiedni dla siebie!
Możesz dołączyć na zajęcia Slow Yoga, gdzie ruch ciała jest zsynchronizowany z oddechem, umożliwiając płynne przechodzenie między pozycjami. To idealna praktyka dla tych, którzy szukają harmonii i spokoju w ruchu.

Zapraszamy na zajęcia z certyfikowaną instruktorką Ewą Marią Zając, która posiada certyfikat Joga RYT 200, dający możliwość wszechstronnego nauczania i prowadzenia zajęć z takich stylów jogi jak Vinyasa, Ashtanga, Yin Yoga i Joga Nidra.
Ewa jest doświadczoną nauczycielką jogi i certyfikowaną masażystką dźwiękiem, a także praktykiem pracy z ciałem.
Brała udział w licznych warsztatach z zakresu pracy z ciałem i oddechem, co pozwoliło jej na holistyczne spojrzenie na zdrowie i wewnętrzną równowagę. Jest entuzjastką zdrowego stylu życia, natury, ekologii oraz świadomego rozwoju integrującego umysł, ciało i duszę, prowadzącego do uwolnienia pełni ludzkiego potencjału.

 

Do praktyki wplatane są elementy medytacji, jogi Nidry (joga świadomego snu), treningu uważności, świadomego oddechu i pranayamy, głębokiej relaksacji, praktyki uważności – Mindfulness oraz elementów muzykoterapii z wykorzystaniem różnych instrumentów archaicznych, tj. dzwonków koshi, gongu, mis terapeutycznych Petera Hessa i innych. (edited)


Rytuały jogiczne to praca na wielu poziomach (fizycznym, mentalnym, emocjonalnym oraz duchowym). Podczas seansu w Grocie solnej pracujemy nad samouzdrawianiem, dzięki któremu odzyskasz zdrowie, witalność i energię życiową. Najwyższym poziomem terapii i leczenia jest umysł pełen spokoju, miłości i współczucia.

 

Zajęcia jogi na zapisy:
Poniedziałki 10.00
Czwartek 10.00
Środa 17.00
Piątek 17.00

Zapraszamy również na:
  • Cykliczne Ceremonie i Kręgi związane z cyklem lunarnym (fazami księżyca Pełnia i Nów)
  • Zajęcia z jogi Nidra czyli jogi świadomego snu
  • Relaksację
  • Medytację
  • Świadomą pracę z ciałem
  • Sesje oddechowe